Новорічна листівка з білою ялинковою іграшкою "Засиніжений ліс"
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20005
185 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новорічна дерев'яна листівка з іграшкою
Замість банальної паперової листівки - оригінальна деревяна еко листівка з новорічною ялинковою прикрасою в середині. Ваші близкі, друзі, рідні безперечно будуть в захваті від такого подарунка.
Великий вибір ялинкових іграшок : будинок діда Мороза, сніжинка, новорічні олені, сніжна куля, ялинки.
Новорічна листівка з іграшкою стані приємною згадкою про турботу та увагу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 11.5 см |
| Довжина | 14.5 см |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Колір | Білий |
| Додаткові елементи декору | Стрічка |
| Товщина виробу | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elfy_workshop |
- Ціна: 185 ₴


