Дитячий нічник у формі зірки "Little Star", золоті блискітки, дерево 30*31см, 16 кольорів світла, ручна робота
- В наличии
- Код: SV1
990 ₴
- +380 (95) 271-23-31

Дитячий LED нічник у формі зірки «Little Star»
Уже давно минув той час, коли нічники просто підсвічують кімнату для того, щоб людям, а особливо дітям, було більш затишно спати. Якщо ще десяток років тому нічники виготовляли у формі звичайних ламп, то сьогодні це повноцінний декор та частина інтер'єру. Чимало дизайнерів працює над створенням нових ідей, оскільки практично кожна може знайти свого покупця.
Little Star – золота зірочка з блискітками, що дарує затишок
Є люди, яким подобаються іграшки, що випромінюють світло, інші ж люблять традиційні лампи. На нашому сайті можна придбати унікальний продукт ручної роботи – дерев'яний світильник.
Дитячий нічник зірка «Little Star» є виробом сімейної майстерні Elfy. Всі вироби майстерні, які представленні в нашому магазині, створюються з любов’ю та турботою. Авторський колектив відповідає за якість репутацією, щоб задовільнити потреби та зробити щасливим кожного клієнта.
Характеристики:
- Світильник у формі зірки має розмір 30 х 31 см. Це не просто декор, що має дерев'яну поверхню.
- Світильник може випромінювати 16 кольорів світла і стане універсальним декоруючим елементом практично до кожної дитячої.
- Для підсвітки використовується 4 різні режими та створена можливість регулювання яскравості освітлення. Для дитини - це ідеальна можливість створення індивідуального комфорту.
Переваги Little Star
Основною перевагою Little Star над звичайним світильником є те, що для підсвічування використовуються світлодіодні лампи, а тому такий прилад є абсолютно безпечним і не потребує регулярної заміни ламп.
Світильник не потребує особливої фіксації, його можна легко закріпити на стіні. Якщо ж ви не плануєте його вішати на стіну, його можна поставити на рівну поверхню, дитячий столик чи підвіконня.
Окрім цього, LED-нічник зірка - ще й чудовий подарунок для близьких вам людей. Світильник запаковується у подарункову коробку, що містить ім'я. Таким подарунок є індивідуальним, тому він матиме особливу цінність. Це буде просто чудовий подарунок :
- на день Народження,
- хрестини,
- день донечки,
- 8 березня,
- Святого Миколая,
- на Новий рік.

Що входить в набір:
- До світильника додається блок живлення, що має довжину 1 метр,
- А також двохметрових подовжувач,
- Пульт-перемикач на 16 кольорів та 4 режими.
То ж вам не потрібно буде вирішувати проблеми із кріпленням та розміщенням світильника. Його можна ставити де завгодно.
Можлива змінна надпису на зірці. Наприклад Ім'я чи важлива для Вас фраза. Вартість + 300 грн. до загальної вартості
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Ночник |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Золотой |
| Страна производитель | Украина |
| Тип выключателя | Пульт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Довжина подовжувача | 2 метра |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Elfy_workshop |
| Материал плафона, подвесок | дерево |
| Персонажи | Star |
| Блискітки | Червоні |
- Цена: 990 ₴
- Способ упаковки: Упаковка - коробка з кришкою з білого двп. В середині декоративне сіно та фірмовий пакувальний папір.









