Дитячий деревяний LED-нічник у формі зірки "Little Star" золотий, 30*31см., 16 кольорів світла, ручна робота
- В наличии
- Код: SV2SR
975 ₴
- +380 (95) 271-23-31

Дитячий нічник у формі зірки «Little Star»
Нічники вже давно не використовуються за прямим призначенням – підсвічування певної частини кімнати для створення умов для затишного сну. Сьогодні сотні дизайнерів по всьому світу працюють над тим, щоб світильник не просто світив, але і прикрашав кімнату – тобто був повноцінним елементом інтер'єру, яким можна пишатися, і на фоні якого можна робити ефектні фотографії.
Little Star – золота зірочка ручної роботи
Зірки завжди асоціювалися із затишком і силою, яка створює відчуття комфорту. Саме зірку і обрали майстри компанії Elfy для того, щоб створити асортимент світильників ручної роботи.
Не потрібно приглядатися до світильника, щоб зрозуміти, що його виготовляли з турботою та любов'ю. Майстри використовують не тільки традиційні матеріали в виготовлені продукції, але і сучасні технології. Якість готової продукції дозволяє її сміливо використовувати для декорування дитячих кімнат. Батькам не потрібно турбуватися про безпеку малюка, залишаючи йому в кімнаті зірочку для створення легкого підсвічування у нічний час.
Характеристики:
- Зірочка має розмір 30 на 31 см. Вона дуже оригінально виглядає, а тому можна з впевненістю говорити про те, що такий світильник стане улюбленим предметом в кімнаті дитини.
- Зазначимо, що він може випромінювати близько 16 різних кольорів світла.
- Зірочка може змінювати потужність світла і має 4 різні варіанти освітлення.
Просте налаштування світіння пультом зробить пристрій улюбленим, за допомогою якого можна створювати затишок у кімнаті за індивідуальною потребою.
Переваги Little Star
Головна перевага світильника в тому, що він не використовує звичайних ламп розжарювання, а тому можна не переживати з приводу перегорання ламп чи короткого замикання. Окрім того, світильник легко зафіксувати на стіні. Якщо ж власники не планують його кріпити до стіни, зірку можна поставити на будь-яку плоску горизонтальну поверхню, столик біля ліжечка або підвіконня.
Що входить до складу набору
Зазначимо, що Little Star не просто корисний декор для кімнати, це і повноцінний, оригінальний та дуже індивідуальний подарунок.
- Майстри запаковують його у спеціальну подарункову упаковку та гравірують на ній потрібне ім'я. Це буде просто ідеальний подарунок до дня Народження, на Миколая, Новий рік чи до будь-якої важливої події.
- Зазначимо також, що в комплект входить блок живлення, що є достатньо довгим – він має довжину 1 метр.
- Якщо ж його недостатньо для забезпечення живлення, у комплект входить і додатковий подовжувач, що має 2 метра довжини. Фактично, закріпити таку зірку можна де завгодно.
Додаткова послуга - змінна надпису на світильнуку. Наприклад Ім'я дитини чи важлива для Вас фраза + 300 грн. до загальної вартості
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Ночник |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Золотой |
| Страна производитель | Украина |
| Тип выключателя | Пульт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Довжина подовжувача | 2 метра |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Elfy_workshop |
| Материал плафона, подвесок | дерево |
| Персонажи | Star |
| Колір | Срібний |
- Цена: 975 ₴
- Способ упаковки: Упаковка - коробка з білого двп. В середині декоративне сіно та фірмовий пакувальний папір.









