Весільні номерки на столи з дерева Лак
Новинка
- В наявності
- Код: НСД04
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Номерок на стіл з дерева ЛАК
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Об'ємні цифри |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Нове |
| Розміри | |
| Довжина | 14.5 мм |
| Ширина | 4.5 мм |
| Висота | 10 мм |
- Ціна: 120 ₴


