Скляні дизайнерські номерки на столи на весілля Gold
Топ
- В наявності
- Код: НСД14
350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скляні дизайнерські номерки на столи на весілля Gold
Унікальні дизанерські номерки на столи для Вашого свята - розроблені компанією Elfy за власним дизайном. Номерки скляні з гравіюванням номеру стола - ВЕЛИКИЙ вибір шрифтів. Також на верхній частині номеру гравіювання посилання на інстаграм, або хештег Вашого весілля. Унікальність даних номерків - це можливість задекорувати їх за власним бажанням і вони з легкістю впишуться в стиль вашого весілля.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Об'ємні цифри |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Нове |
| Розміри | |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Висота | 17 мм |
- Ціна: 350 ₴



