Дерев’яний номерок для столу з світлими цифрами - Elfy
- В наявності
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яні номерки на стіл
Гармонійне поєднання темного палісандру та світлих цифр кольору дерева берези створює стильний контраст. Номерки легко читаються та додають природної естетики сервіруванню столу. Чудовий вибір для весіль у стилі рустик або класичних заходів із дерев'яним декором.
Гарантуємо вам якість 🏆
Швидке виготовлення🚀
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Номерки на столи |
| Колір | Коричневий |
| Форма | Фігурна |
| Наявність тексту | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 4.5 мм |
- Ціна: 120 ₴






