Хештег-вивіска у червоному кольорі - Elfy 45х10 см
- В наявності
450 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хештег-вивіска
Оригінальна вивіска у форматі хештега – стильний елемент декору для фото-зон, інстаграм-кутків або вітрин. Виготовлена з ДВП, має чіткі лінії та сучасний шрифт, що додає трендового вигляду простору.
Гарантуємо вам якість 🏆
Швидке виготовлення🚀
Ваш Elfy💫
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Рекламні лайтбокси |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Форма | Нестандартна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Розмір | 45х10 см |
- Ціна: 450 ₴



