Дерев'яний тег із кастомним хештегом — Elfy 40х9 см
- В наявності
400 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев’яний тег із кастомним хештегом
Оригінальний тег із хештегом стане стильним доповненням для фотозони. Виготовлений із ДВП, він поєднує контрастні кольори, що робить напис чітким і помітним. Такий аксесуар допоможе виділити ваш бренд, захід або особливу подію в соцмережах. Легкий, міцний і екологічний, він підходить для багаторазового використання.
Ми гарантуємо вам:
🏆 Високу якість
🚀 Швидке виготовлення
Ваш Elfy 💫
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Одностороння |
| Форма | Нестандартна |
| Спосіб установки | Настільний |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Характеристика | |
| Розмір | 40х9 см |
- Ціна: 400 ₴

