Підложка заокруглений квадрат для багатоярусного торта 27 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
17 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квадратна підложка з округленими кутами та отвором під центральну вісь - 27см
Міцна основа для тортів 3+ кг. Не згинається під вагою, не потребує додаткового укріплення. Отвір для шпажки зменшує час підготовки, а гладка ламінована поверхня полегшує перенесення торта. Форма виглядає чисто, без надлишкової геометричності.
Власне виробництво
Гарантуємо якість наших виробів
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 270 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 17 ₴


