Подложка скругленный квадрат для многоярусного торта 31 см - Elfy
- В наличии
- Оптом и в розницу
22 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підложка з заокругленими кутами та отвором під центральну вісь - 31 см
Міцна основа великого розміру для стабільної підтримки торта. Біле ламінування захищає від вологи, а отвір у центрі допомагає швидко зібрати яруси. Заокруглені кути додають комфорту в роботі та зберігають акуратність при збиранні.
Власне виробництво
Гарантуємо якість наших виробів
Ваш Elfy💫
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Квадратная |
| Материал | Дерево |
| Диаметр | 310 мм |
| Длина | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Цвет | Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Собственное производство |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Цена: 22 ₴


