Підложка круглої форми для багатоярусного торта 13 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
10,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка кругла з отвором під центральну вісь — 13 см
Універсальний розмір та колір для багатьох типів десертів. Власне виробництво, контроль якості, зручний отвір для центральної вісі — усе продумано до дрібниць. Не деформується, не згинається, має охайний вигляд навіть після довгого зберігання.
Надійна та міцна
Гарно виглядає на фото — чистий вигляд і акуратна геометрія
Ламіноване покриття — не вбирає вологу
Швидке виготовлення
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 10,50 ₴


