Біла весільна скринька для грошей "Серце" 30*20*20см
- Готово до відправки
- Код: 6
1 500 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біла весільна скринька для грошей
День весілля - особливий момент для кожної закоханої парі. І всі деталі мають ідеально підходити та гармонувати. Від сукні нареченої до прикрас на столі. Скринька нашого виробництва стані витонченим атрибутом Вашого свята, надійним сховищем подарункових конвертів та улюбленою скрабничкою для дорогих серцю речей. А після весілля буде гарним доповненням до Вашого домашнього інтерєру.
-
Матеріал: Дерево (Фанера, 4мм)
-
Фарба: Біла акрилова емаль на водяній основі (безпечна, високоякісна)
-
Фурнітура: Замок і ключ (срібний або золотий) на вибір
-
Колір: Білий
-
Можна додати монограму з ініціалами нареченого та нареченої (Вартість уточнюйте )
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Оздоблення та прикраси | Квіти |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elfy_workshop |
- Ціна: 1 500 ₴





