Пазл-сортер "Овочі" з дерева від 3-х років, розмальовка для розвитку дитини, 46*36 см.
- Готово до відправки
- Код: ПС2
730 ₴
- +380 (95) 271-23-31

Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Пазл-сортер "Овочі" з дерева від 3-х років, розмальовка для розвитку дитини, 46*36 см.»
Фрукти-овочі діткам потрібно не лише їсти, а й вчити.
Розмальовуйте, сортуйте, зап'ятовуйте.
В комплекті йдуть олівці!
Пазл універсальний для різних вікових категорій, оскільки передюачає розвиток дрібної моторики дитини, вивчення кольорів в процесі розфарбовування, асоціативних навичок, вивчення назв та правильного правопису. З сортером-пазлом діти зможуть легко і весело вивчати найбільш вживані у повсякденому житті продукти харчування, які подарувала нам природа. Пазли-сортери з деревини виробництва " Elfy " :
1. Виготовлені з еко-матеріалів - березової фанери найвищої якості, які є безпечною для дітей.
2. Ретельно шліфуються
3. Малеча може розфарбовувати пазли за допомогою олівців, які йдуть в комплекті до сортера
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл-розфарбування |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Формат | |
| Ширина | 36 см |
| Довжина | 46 см |
| Висота | 1 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elfy_workshop |
| Колір | Дерево |
| Стан | Нове |
| Кількість складових елементів | 30 шт. |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
| Вік | Від 3 років |
| Товщина | 9 мм |
- Ціна: 730 ₴







