Дитячий деревяний нічник у формі півмісяця "Moon" срібні блискітки, 31/31 см.,16 кольорів світла, ручна робота
- В наявності
- Код: SV3
950 ₴
- +380 (95) 271-23-31

Дитячий нічник у формі півмісяця "Moon"
Нічні світильники вже давно перестали виконувати лишень одну функцію – підсвічування кімнати у нічний час. Сьогодні це товар, який урухомлює цілу індустрію, в якій працюють дизайнери та технологи, інженери та електрики. На ринку можна знайти сотні різних варіантів світильників. Деякі виконані в класичному стилі із використанням ламп розжарювання, інші ж використовують нетрадиційні матеріали та застосовують сучасні технології.
Напівмісяць "Moon" – світильник, що створює затишок у домі
Багатьом людям подобаються нічні небесні тіла. Вони заспокоюють та створюють затишок. Місяць завжди асоціювався із сном, а тому і не дивно, що саме його і використали наші дизайнери за основу, щоб створити сучасний елемент інтер'єру і в той самий час нічний світильник.
Напівмісяць виконаний із дерева. Його придумали та реалізувати спеціалісти майстерні Elfy, які наповнили кожен свій виріб любов'ю та душею. Авторський колектив сильно дбає про свою репутацію, а тому зі всіх сил старається створити корисну та цікаву річ, яка буде не тільки функціональною, однак і стане справжньою прикрасою кімнати дитини.
Характеристики:
- Світильник має розмір 31 на 31 см. Він створений із дерева, яке покрите срібним стійким напиленням.
- Дерево – тільки основа світильника, а за ним приховані сотні світодіодів, які і створюють казку в кімнаті, переливаючись щонайменше добрим десятком різних кольорів і світячи з різною силою.
- Ви зможете самостійно обрати режим світіння, а також інтенсивність світла.
Це ідеальний спосіб забезпечити дитині повноцінний комфорт та достатньо світла для затишного та спокійного сну.
Переваги світильника Moon
Світильник має переваги серед інших видів нічників. Перше і найважливіше, - це використання світодіодних ламп, що робить прилад абсолютно безпечним, а тому його сміливо можна використовувати не тільки для немовлят, але і для малих бешкетунів, що перевіряють все на смак та намагаються зрозуміти будову складного механізму. Та разом з цим механізм зовсім не є складним. Його просто кріпити на стіні, а якщо нема потреби закріплювати на стіну, то можна поставити на просту горизонтальну поверхню.
Що входить в набір
Світильник є хорошим подарунком. Він буде доречним практично до будь-якого свята, а особливо на день Народження чи на хрестини, до Миколая, Нового року тощо.
- Сам світильник пакується в спеціальну коробку, на якій автори вигравірують ім'я майбутнього власника виробу.
- До світильника також додається блок живлення, що має шнур довжиною 1 метр.
- Якщо цього недостатньо для закріплення світильника у необхідному місці, в подарунковій коробці є в додачу переноска довжиною 2 метри.
- Пульт-перемикач за допомогою якого ви зможете обрати один з режимів та 16 кольорів світла.
Додаткові послуги:
Можлива змінна фрази на місяці це може бути ім'я чи важлива для Вас цитата. Вартість + 300 грн. до загальної ціни.
«Ми додаємо частинку магії у кожний виріб, а значить і у ваше життя» Elfy.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вимикача | Пульт |
| Джерело живлення | Електрика |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 316 мм |
| Ширина | 313 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Довжина подовжувача | 2 метра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elfy_workshop |
| Матеріал плафона, підвісок | дерево |
| Колір | срібний |
| Персонажі | Moon |
- Ціна: 950 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка - коробка з білого двп. В середині декоративне сіно та фірмовий пакувальний папір.






