Деревяний сортер-алфавіт англійський з цифрами, кольоровий, 33*45см
- В наявності
- Код: 3
650 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Кількість складових елементів | 30 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Пазл |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 2 років |
| Розміри | |
| Довжина | 33.5 см |
| Ширина | 45.5 см |
| Товщина | 0.9 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elfy_workshop |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пазла | Пазл-сортер |
| Тематика | Алфавіт |
- Ціна: 650 ₴




