Подарункова коробка під вино біла на замку
- В наявності
- Код: КпідВ01
680 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарункова коробка під вино біла на замку
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З відкидною кришкою, Для пляшки, З малюнком, З написом |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 680 ₴

