Бежева весільна скринька "Завитки", Темно синя з блискітками, 30*20*20см Large
- Готово до відправки
- Код: ДС11
1 500 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
L - 30x20x20см вміщає до 120 конвертів
S- 27,5x17,5x17,5см вміщає до 100 конвертів
Скринька для конвертів на весілля
День весілля - особливий момент для кожної закоханої парі. І всі деталі мають ідеально підходити та гармонувати. Від сукні нареченої до прикрас на столі. Скринька нашого виробництва стані витонченим атрибутом Вашого свята, надійним сховищем подарункових конвертів та улюбленою скрабничкою для дорогих серцю речей. А після весілля буде гарним довненням до Вашого домашнього інтерєру.
-
Матеріал: Дерево (Фанера, 4мм)
-
Фарба: Біла акрилова емаль на водяній основі (безпечна, високоякісна)
-
Фурнітура: Замок і ключ (срібний або золотий) на вибір
-
Колір: Білий
-
Можна додати монограму з ініціалами нареченого та нареченої (Вартість уточнюйте )

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Колір | Синій |
| Розмір | L (30x20x20см) |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elfy_workshop |
| Оздоблення та прикраси | візерунок |
- Ціна: 1 500 ₴



