Дерев’яний тег із Instagram-нікнеймом - Elfy
- В наявності
- Код: Теги1
250 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев’яний тег із Instagram-нікнеймом
Цей стильний тег виготовлений із ДВП й ідеально підійде для брендингу чи фотозон. Виріб містить текст "im-puzzling" із логотипом Instagram, що підкреслює сучасний стиль і сприяє залученню аудиторії в соціальних мережах. Легкий, міцний і екологічний, такий тег стане яскравим акцентом на будь-якому заході чи фотосесії.
Гарантуємо вам якість 🏆
Швидке виготовлення🚀
Ваш Elfy💫
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Одностороння |
| Форма | Нестандартна |
| Матеріал | Дерево |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 40.5 мм |
| Розмір тега | 55х13 см, 50х12 см, 45х10 см, 40х9 см, 35х8 см, 30х7 см, 25х5,5 см |
| Основні | |
| Розмір | 25х5,5 см |
- Ціна: 250 ₴

