Блакита весільна скринька "Метелики" Large- Elfy
- В наявності
- Код: ДС20
1 500 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
L - 30x20x20см вміщає до 120 конвертів
S- 27,5x17,5x17,5см вміщає до 100 конвертів
Блакитна весільна скринька
Наша скринька привертає увагу своїм ніжним і спокійним відтінком, який чудово поєднується з різними весільними стилями. Додайте ваші імена або індивідуальні деталі, щоб зробити її по-справжньому унікальною. Скринька не лише естетична, але й практична: вона легко вміщує конверти з подарунками, листівки чи навіть пам’ятні дрібнички від гостей. Вирізьблені візерунки у формі метеликів додають легкості та святковості, а замочок із ключем гарантує надійне зберігання всіх важливих речей.
Гарантуємо вам якість 🏆
Швидку доставку🚀
Святковий настрій🎉
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Дерево |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Основні атрибути | |
| Розмір | L (30x20x20см) |
- Ціна: 1 500 ₴




