Біла весільна скринька з фанери для грошів ручної роботи "Серце" 30*20*20см Large S (27.5x17.5x17.5см)
- В наявності
- Код: ДС01 s
1 380 ₴
- +380 (95) 271-23-31

L - 30x20x20см вміщає до 120 конвертів
S- 27,5x17,5x17,5см вміщає до 100 конвертів
День заручин це особливий час для будь-якої люблячої парі. І всі кожні дрібнички повинні ідеально личити та гармонувати. Від сукні дівчини до декорацій на святковому столі. Одним з важливих деталей сучасного свята ставши весільний банк. Так як явно, що всі дарованні конверти парі не вміщяються а ні в кишеню піджака нареченого а ні в сумки мам. Коробка нашої майстерні є не лише надійним місцем для подарункових листівок з грошима, але й вишуканим атрибутом Вашого свята та улюбленою скринькою для цінних серцю промов, яка опісля доповнить сімейний інтерєр.
Як зверни ідеальну весільну скриньку для вашого свята?
Спершу потрібно визначитися з якого матеріалу буде весільний скарбниця:
Найпопулярнішими зараз є дерев'яна яні весільні коробки ручної роботи.
Велика кількість різних дизайнів та кольорової гами дають можливість обрати для себе відповідний варіант. Наш сайт пропонує широкий вибір весільних банків з багатьма дизайнами на будь-який смак. Також на кожній з них ви можете замовити і додати свою персоналізувану монограму чи дату весілля.
Які винятковості дерев'яна яної весільної кари для конвертів?
Можна підібрати весільну скарбничку з візерунками квітів, сердечок, метеликів, завитками на найвибагливіший смак
Ми розуміємо що цей день особливий для вас і намагаємося щоб наші весільні страти були бездоганними, та стали незамінною частинкою вашого свята
Чому потрібно зверни нашу майстерню?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Колір | Білий |
| Розмір | S (27.5x17.5x17.5см) |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elfy_workshop |
| Оздоблення та прикраси | Серце |
- Ціна: 1 380 ₴


