Дерев’яний номерок світлого кольору для столу - Elfy
- В наявності
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яні номерки на стіл
Світлі дерев'яні основи з натуральної берези та об’ємні золоті цифри виглядають легкими й елегантними. Вони пасуватимуть до ніжного та світлого декору, додаючи йому теплого блиску. Ідеальні для весіль, днів народження та корпоративних подій.
Гарантуємо вам якість 🏆
Швидке виготовлення🚀
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Номерки на столи |
| Колір | Бежевий |
| Форма | Фігурна |
| Наявність тексту | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 4.5 мм |
- Ціна: 120 ₴




