Дерев'яні таблички для резервування столиків - Elfy
- В наявності
200 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яні таблички для резервування столиків
Ці стильні таблички допоможуть організувати простір у ресторані чи на заході. Виготовлені з палісандру, вони мають гравіювання "Зарезервовано" та зону для додаткових позначок. Зручні, довговічні та пасують до будь-якого інтер’єру.
Гарантуємо вам якість 🏆
Швидке виготовлення🚀
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Номерки на столи |
| Колір | Коричневий |
| Форма | Фігурна |
| Наявність тексту | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 4.5 мм |
- Ціна: 200 ₴







