Підложка квадратної форми для багатоярусного торта 13 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
10,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка з отвором під центральну вісь — 13 см
Оптимальний вибір для другого ярусу або трохи більшого верхнього шару. Біле ламіноване покриття не боїться вологи, не деформується і зберігає вигляд. Центрований отвір спрощує складання — можна зібрати яруси без розмітки, швидко й точно. Міцна структура витримує навантаження до 3 кг.
Ваш Elfy 💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 10,50 ₴


