Підложка квадратної форми для багатоярусного торта 15 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
11 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка з отвором під центральну вісь — 15 см
Підходить для середніх ярусів або нижніх частин невеликого торта. Завдяки отвору в центрі, можна швидко зібрати всю конструкцію, не витрачаючи час на вимірювання. Ламінована поверхня зберігає охайний вигляд навіть при роботі з вологим кремом. Витримує навантаження до 3 кг.
Ваш Elfy 💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 11 ₴


