Підложка квадратної форми для багатоярусного торта 16 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
11,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка з отвором під центральну вісь – 16 см
Підложка 16 см — надійна основа для середнього ярусу торта. Міцне ДВП та отвір по центру допоможуть швидко зібрати конструкцію зі шпажкою без зайвих зусиль. Підходить для тортів до 3 кг. Білий колір та ламінована поверхня роблять її зручною і для роботи, і для подачі.
✔️ зручно для монтажу середніх ярусів
✔️ міцна — не деформується
✔️ отвір по центру — для легкої збірки
✔️ ламінована поверхня — не вбирає вологу
📌 Ідеальна для кондитерів, які збирають торти з кількох ярусів.
Ваш Elfy 💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 160 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 11,50 ₴


