Підложка квадратної форми для багатоярусного торта 17 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
11,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка з отвором під центральну вісь — 17 см
Надійна підложка для тих, хто збирає складні багатоярусні торти. Завдяки своєму розміру, чудово підтримує середні та нижні яруси. Отвір у центрі дозволяє точно вставити центральну шпажку — жодної розмітки чи перекосів. Щільний ламінований матеріал витримує тиск, не згинається, не псується від крему.
Ваш Elfy 💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 170 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 11,50 ₴


