Підложка квадратної форми для багатоярусного торта 19 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
12,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка з отвором під центральну вісь — 19 см
Максимальний формат із цієї серії — для найнижчого ярусу у середньому торті або для великого другого шару. Міцна, рівна, ламінована поверхня захищена від вологи, не гнеться під вагою. Центрований отвір допомагає зібрати всю конструкцію акуратно та швидко. Виглядає презентабельно, тримається надійно.
Ваш Elfy 💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 190 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 12,50 ₴


