Підложка квадратної форми для багатоярусного торта 21 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
13 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка з отвором під центральну вісь — 21 см
Ідеальна для торта, де потрібно поєднати міцність і точність. Отвір у центрі значно полегшує процес складання конструкції з кількох ярусів. Підложка стійка, не гнеться, захищена від вологи завдяки ламінованому покриттю. Відмінно підходить для професійної збірки.
Ваш Elfy 💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 210 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 13 ₴


