Підложка квадратної форми для багатоярусного торта 24 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
15 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка з отвором під центральну вісь — 24 см
Цей розмір підходить для основи торта або великого середнього ярусу. Висока щільність та якісне ламінування роблять підложку стійкою до навантаження та вологи. Центрований отвір дозволяє чітко зібрати яруси за центральною віссю.
Ваш Elfy 💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 240 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 15 ₴


