Підложка квадратної форми для багатоярусного торта 28 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
17,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка з отвором під центральну вісь — 28 см
Оптимальна основа для великого торта. Вирізаний отвір у центрі значно полегшує роботу — не потрібно витрачати час на вимірювання. Поверхня гладка, не вбирає крем, а сама підложка витримує навантаження і зберігає форму. Працює ідеально для великих проєктів.
Ваш Elfy 💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 280 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 17,50 ₴


