Підложка заокруглений квадрат для багатоярусного торта 13 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
10,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка для багатоярусного торта – 13 см
Підложка має міцну структуру і акуратний вигляд завдяки білому ламінуванню. Волога не проникає, тому можна не хвилюватися за чистоту. А форма з м’якими кутами зручна в роботі.
Центр чітко позначений отвором
Біле покриття – не забруднюється швидко
Не ковзає на нижньому ярусі
Вологостійка
Можливе повторне використання, за дбайливого поводження
Власне виробництво
Гарантуємо якість наших виробів
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 10,50 ₴

