Підложка заокруглений квадрат для багатоярусного торта 15 см - Elfy
- В наявності
11 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка для багатоярусного торта – 15 см
Цей розмір підходить для другого ярусу або тортів на замовлення середньої ваги. Нічого не прогинається, легко встановити центральну вісь, конструкція виходить стійкою.
Ламінована поверхня
Зберігає форму при транспортуванні
Гарно тримає форму
Вологостійка
Можливе повторне використання, за дбайливого поводження
🏡 Власне виробництво. Гарантуємо якість наших виробів.
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 11 ₴

