Підложка заокруглений квадрат для багатоярусного торта 17 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
11,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка для багатоярусного торта – 17 см
Надійна і рівна основа, що добре тримає форму. Відкритий центр допомагає швидко зібрати яруси без додаткової розмітки. Підложка виглядає просто, але акуратно, не відволікаючи увагу від самого торта.
✅Стійка до вологи
✅Безпечна для харчових виробів
✅Можливе повторне використання, за дбайливого поводження
✅ Власне виробництво
✅Гарантуємо якість наших виробів
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 170 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 11,50 ₴

