Підложка заокруглений квадрат для багатоярусного торта 19 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
12,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка квадратна з округленими кутами — 19 см
Для зручного складання тортів середнього розміру. Надійна, з білим покриттям, яке не вбирає вологу та не ковзає. Центральний отвір дозволяє швидко та рівно зафіксувати центральну вісь . Квадратна форма з м’яко округленими кутами виглядає акуратніше та більш делікатно. Такий формат добре поєднується з тортами різної форми й не виглядає громіздко.
Власне виробництво
Гарантуємо якість наших виробів
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 190 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 12,50 ₴

