Підложка заокруглений квадрат для багатоярусного торта 28 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
17,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка з заокругленими кутами та отвором під центральну вісь - 28см
Практичне рішення для великих тортів. Підложка тримає форму, навіть якщо торт важкий. Біле покриття не псується від крему, а центральний отвір допомагає зробити конструкцію стабільною. Підходить як для свят, так і для професійних кейк-дизайнів.
Власне виробництво
Гарантуємо якість наших виробів
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 280 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 17,50 ₴


