Підложка заокруглений квадрат для багатоярусного торта 29 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
20,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка з заокругленими кутами та отвором під центральну вісь - 29см
Ідеальна для нижнього ярусу. Досить велика, щоб вмістити основу всього торта та виглядає охайно завдяки заокругленим кутам. Матеріал не ковзає, не прогинається, отвір уже зроблений — тож збирання займає менше часу. Міцна, надійна та вологостійка.
Власне виробництво
Гарантуємо якість наших виробів
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 290 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 20,50 ₴


