Підложка заокруглений квадрат для багатоярусного торта 32 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
22,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка з отвором під центральну вісь - 32 см
Стійка і надійна підставка, що легко витримує вагу великих тортів. Відкритий центр дозволяє без зайвих зусиль вставити шпажку, а гладка поверхня робить догляд простим. Кути з плавним заокругленням допомагають уникнути пошкоджень краю.
Власне виробництво
Гарантуємо якість наших виробів
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 320 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 22,50 ₴


