Підложка круглої форми для багатоярусного торта 10 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
9,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка кругла з отвором під центральну вісь — 10 см
Зручний розмір для маленьких тортів. Вологостійка ламінована поверхня, рівний край, отвір по центру — усе для максимально простої та надійної збірки. Часто використовується для верхніх ярусів або індивідуальних десертів.
Власне виробництво — контроль якості на кожному етапі
Швидке виготовлення
Ламінована поверхня — не вбирає вологу та жир
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 9,50 ₴


