Підложка круглої форми для багатоярусного торта 11 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
9,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка кругла з отвором під центральну вісь — 11 см
Ідеальна для легких тортів або середніх ярусів. Завдяки центральному отвору значно легше виставити шпажку без додаткової розмітки. Білий колір добре поєднується з будь-яким кремом і виглядає охайно на фото.
Надійна та міцна
Гарно виглядає на фото — чистий вигляд і акуратна геометрія
Ламіноване покриття — не вбирає вологу
Власне виробництво — гарантуємо якість
Швидке виготовлення
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 9,50 ₴


