Підложка круглої форми для багатоярусного торта 14 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
11 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка кругла з отвором під центральну вісь — 14 см
Міцна основа для середніх тортів. Добре витримує вагу, має ламіновану, вологостійку поверхню. Отвір під шпажку вже готовий, що економить ваш час. Форма універсальна — підходить під різні стилі подачі.
Надійна та міцна
Гарно виглядає на фото — чистий вигляд і акуратна геометрія
Ламіноване покриття — не вбирає вологу
Швидке виготовлення
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 140 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 11 ₴


