Підложка круглої форми для багатоярусного торта 17 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
11,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка круглої форми з отвором для центральної вісі — 17 см
Витримує навантаження до 2,5 кг. Міцний матеріал, приємна матова поверхня, отвір по центру — усе зроблено для вашої зручності. Добре виглядає під будь-яким декором. Чудово для домашнього та професійного використання
Надійна та міцна
Гарно виглядає на фото — чистий вигляд і акуратна геометрія
Ламіноване покриття — не вбирає вологу
Швидке виготовлення
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 170 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 11,50 ₴


