Підложка круглої форми для багатоярусного торта 19 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
12,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка круглої форми з отвором для центральної вісі — 19 см
Надійна опора для тортів до 3 кг. Ідеально підходить як для ярусів, так і для одноярусних варіантів. Біле покриття виглядає охайно та професійно. Отвір полегшує виставлення шпажки, форма підходить до більшості дизайнів. Вологостійка - можна використовувати повторно за дбайливого поводження
Класична кругла форма — гармонійно поєднується з будь-яким декором
Власне виробництво — контроль якості на кожному етапі
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 190 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 12,50 ₴


