Підложка круглої форми для багатоярусного торта 23 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
14 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка кругла з отвором під центральну вісь — 23 см
Добре підходить для тортів на 2–4 кг. Завдяки отвору по центру процес збирання конструкції значно полегшується. Ламінована поверхня залишається охайною навіть після контакту з кремом. Ідеальна для використання вдома чи в майстерні.
Надійна та міцна
Гарно виглядає на фото — чистий вигляд і акуратна геометрія
Ламіноване покриття — не вбирає вологу
Швидке виготовлення
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 230 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 14 ₴


