Підложка круглої форми для багатоярусного торта 25 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
16,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка круглої форми з отвором для центральної вісі — 25 см
Витримує вагу до 4 кг, не деформується, не слизька. Отвір для центральної шпажки допомагає уникнути помилок у збиранні. Універсальний варіант для класичних і сучасних тортів.
Одноразова, але її можна використовувати повторного за дбайливого догляду
Ламіноване покриття — не вбирає вологу
Швидке виготовлення
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 16,50 ₴


