Підложка круглої форми для багатоярусного торта 27 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
17 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка круглої форми з отвором для центральної вісі — 27 см
Міцна та стабільна основа, що витримує значну вагу. Покриття легко очищається, не просочується кремом. Отвір у центрі забезпечує точну фіксацію шпажки, що дозволяє рівно поставити яруси. Добре пасує до великих весільних чи святкових тортів.
Одноразова, але її можна використовувати повторного за дбайливого догляду
Ламіноване покриття — не вбирає вологу
Швидке виготовлення
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 270 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 17 ₴


