Підложка круглої форми для багатоярусного торта 29 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
20,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка кругла з отвором під центральну вісь — 29 см
Надійна платформа для масивних тортів. Біле покриття не псується від контакту з вологими чи жирними елементами. Отвір у центрі дозволяє безпечно зібрати яруси без перекосів. Підходить для професійного оформлення й фото.
⭐Одноразова, але її можна використовувати повторного за дбайливого догляду
⭐Ламіноване покриття — не вбирає вологу
⭐Швидке виготовлення
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 290 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 20,50 ₴


