Підложка круглої форми для багатоярусного торта 32 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
22,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка круглої форми з отвором для центральної вісі — 32 см
Добре витримує вагу великих тортів, зокрема весільних. Надійна основа, яка не прогинається й не втрачає форму. Ламіноване біле покриття не псується від крему. Отвір у центрі полегшує збірку конструкції та забезпечує стійкість. Підходить для транспортування.
✅Одноразова, але її можна використовувати повторного за дбайливого догляду
✅Ламіноване покриття — не вбирає вологу
✅Швидке виготовлення
✅Власне виробництво — контроль якості на кожному етапі
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 320 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 22,50 ₴


