Підложка круглої форми для багатоярусного торта 40 см - Elfy
- В наявності
- Оптом і в роздріб
33,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (66) 540-03-41
Сергій дзвонити на Viber
- +380 (95) 271-23-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підложка круглої форми з отвором для центральної вісі — 40 см
Максимальний розмір серед стандартних круглих підложок. Справляється з найважчими тортами. Надійне ламіноване покриття легко очищується. Центральний отвір дозволяє збирати багатоярусні конструкції без похибок. Виглядає гармонійно навіть у складних дизайнерських рішеннях.
⭐Одноразова, але її можна використовувати повторного за дбайливого догляду
⭐Ламіноване покриття — не вбирає вологу
⭐Швидке виготовлення
⭐Власне виробництво — контроль якості на кожному етапі
Ваш Elfy💫
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 400 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість | |
| Особливість | Підложка з отвором під центральну вісь |
- Ціна: 33,50 ₴


