Біла весільна скринька для грошей "Завитки" з дерево (на ніжках) 30*20*20см
- Готово до відправки
- Код: ДС02
1 500 ₴
- +380 (95) 271-23-31

Весільна скринька для грошей "Завитки" з дерево
День заручин - надзвичайний день для кожної закоханої парі. І всі елементи мають ідеально пасувати та доповнювати. Від сукні нареченої до декорацій на святковому столі. Одним з вагомих елементів теперішнього свята ставши сімейний банк. Так як очевидно, що всі дарованні листівки з грошима молодятам не влазять а ні в кишеню штанів парубка а ні в дамськи валізки мам. Скарбничка нашої майстерні є не тільки надійним місцем для дарованих листівок з грошима, а також витонченим атрибутом Вашого весілля та улюбленою скрабничкою для дорогих серцю речей, яка незабаром доповнить домашній інтерєр.
Як зверни ідеальну весільну скриньку для вашого свята?
Спершу треба визначитися з якого матеріалу повиннен бути весільний скарбниця:
Найпоширенішими сьогодні є дерев’яні весільні скарбнички ручної роботи. Багато різних дизайнів та кольорів дають можливість знайти для себе відповідний варіант. Наш сайт рекомендує широкий вибір весільних скриньок з багатьма дизайнами на будь-який смак. Також на будь-якій з них ви маєте змогу замовити і додати власну персоналізувану монограму чи дату весілля.
Які винятковості дерев’яної весільної скарбнички для конвертів?
Ми усвідомлюємо що цей день винятковим для вас і робимо так щоб наші весільні коробоки були ідеальними, та стали незамінним елементом вашого весілля
Чому варто зверни майстерню Елфі?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elfy_workshop |
| Оздоблення та прикраси | візерунок |
- Ціна: 1 500 ₴





